Haber Hobi

YoyoMoyo Teraryum Severlerin Yeni Tercihi

YoyoMoyo 2017’nin ciddi atılım yapan markalarından. Teraryum ve hobi malzemelerinde yaklaşık bir buçuk seneyi dolduran başarılı marka, müşterilerine ulaştırdığı özgünlük ve kalite ile kısa sürede önemli bir marka haline geldi.

Teraryum Malzemeleri

Teraryumla alakalı her şeyi sukulentten süsleme malzemesine, minyatür figürden toprağa oldukça geniş bir yelpazede hobi sahiplerine ulaştırmasıyla müşterilerinin beğenisini kazandı. Ürün çeşitliliğine hala yeni ürünler eklemeye devam ediyor. YoyoMoyo ürünlerinin kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla da artık teraryumseverlerin sıkça tercih ettiği bir seçenek.

Teraryum Atölyeleri

YoyoMoyo’nun teraryum meraklılarının bir araya geldiği, müzik ve sohbet eşliğinde yapılan atölyeleri oldukça keyifli geçiyor. Atölyelerin samimi ortamında oldukça orijinal tasarımlar ortaya çıkıyor. Atölyelerin sonunda herkes evine kendi dileğince tasarlamış olduğu güzel birer teraryum ve mutlu birer gülümseme ile dönüyor.

Yeni başlayanlar için düzenli aralıklarla eğitimlerin verildiği atölyeler Yoyo Moyo tarafından düzenlenirken, teraryumseverler istedikleri zaman firmayla iletişime geçip özel atölye talep edebiliyorlar.

Blog ve Sosyal Medyada YoyoMoyo

Yoyo Moyo aynı zamanda blog sayfasıyla da takipçilerinin takdirini kazanıyor. Blogundaki bilgilendirici ve eğlenceli yazılar okuyucuları tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Paylaştıkları Ayrıntılarıyla Teraryum ve Yapraktan Sukulent Çoğaltma başlıklı yazılar oldukça aydınlatıcı ve ilginç.

Instagram hesabında ise terraryum meraklıları için getirilen yeni ürünler, çekilişler, atölyelerden fotoğraflar ve teraryum severlerin kendileri tasarlayıp gönderdikleri teraryumlar yayımlanıyor.

Öyle görünüyor ki YoyoMoyo her geçen gün artırdığı hizmet kalitesiyle hobi sahiplerini memnun etmeye devam edecek.

2 Yorum

    • Merhaba Ayşe Hanım, YoyoMoyo’nun stok durumu hakkında bilgimiz yok, kendileriyle iletişime geçerseniz yardımcı olurlar.

Yorum yazın