Hobi

YoyoMoyo Teraryum, Minyatür Bahçe ve Hobi Malzemeleri

Yoyomoyo logo

Yoyomoyo Teraryum, Minyatür Bahçe ve Hobi Malzemeleri uzun yılar evinde teraryum ve hobi tasarımları ile uğraşan dört arkadaşın bir gün bu merkalarını ticarete çevirme fikri ile Nisan 2016’da kuruldu. Kuruluşunun üzerinden henüz 1 yıl geçmesine rağmen teraryum ve teraryum malzemleri sektöründe öncülerden olmayı başaran firma her geçen gün daha da genişleyen ürün yelpazesiyle daha çok teraryum ve hobisevere ulaşmayı hedefliyor.

Teraryum, teraryum malzemeleri, teraryum bitkileri, teraryum minyatür figurleri, teraryum el aletleri imalatını, toptan ve perakende satışını yapan firma aynı zaman da düzenlediği workshoplarla da teraryum severlere kendi teraryumlarını nasıl hazırlayabileceklerinin eğitimini veriyor.

Ayrıca özel Anneler Günü, Kadınlar Günü, Kız İsteme, Yıl Dönümleri gibi özel günlere dair tasarımları oldukça ilgi görmektedir.

Küçük ölçekli bir işletme olmasına rağmen kuruluduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutan hizmet anlayışıyla kısa sürede teraryum ve hobi sektöründe tanınmış bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Kalite  ve Müşteri Memnuniyeti

Firmanın asla vazgeçmediği prensipleri kalite, hızlı kargo ve teslim, müşteri memnuyetidir ve uygun fiyat anlayışıdır.

Yoyomoyo Teraryum, Minyatür Bahçe ve Hobi Malzemeleri’ne ticari hayatında başarılar diler ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden daha çok teraryumsevere ulaşmaları için yaptıkları çalışmalar da kolaylıklar dileriz.

Teraryum meraklıları için Yoyomoyo Teraryum Minyatür Bahçe ve Hobi Malzemeleri’nin iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

 www.yoyomoyo.com
 0212 984 91 28
 musterihizmetleri@yoyomoyo.com
 Kervangeçmez Sok. No:10 D:3 İnci Apt. Mecidiyeköy, Şişli/İstanbul

İlgili Haber: YoyoMoyo Teraryum Severlerin Yeni Tercihi

4 Yorum

Yorum yazın