Kadın Yaşam ve Kültür

Uygun Fiyat ve Kaliteli Gümüş Alyansın Adresi Sitille

Sitille logo

2016 yılında online faaliyete geçen Sitille 925 ayar Gümüş Takı ve Alyans kategorilerinde göz alıcı, şık tasarımlar ile müşterilerini bekliyor.

Evlenmek, sözlenmek ve nişanlanmak isteyen çiftlerin ihtiyacı olan Alyans ve kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından Kolye, Bileklik, Küpe, Yüzük, Halhal, Şahmeran ve son trend Choker’lar şimdi gümüş ile hayat buluyor. Kusursuz işçilik ile tasarlanmış gümüş takı ve gümüş alyanslar uygun fiyat ve hızlı servis ile müşterileriyle buluşuyor.

Güzellik ve zerafetin tamamlayıcısı olan takı ve aşkın sonsuzluk simgesi olan gümüş alyans çeşitleri çok uygun fiyatlar, ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve birçok bankanın kredi kartlarına vade farksız 6 taksit seçenekleri ile güvenli alışverişin adresi olan Sitille’de. Koşulsuz müşteri memnuniyet ilkesini en başa koyan marka ihracat kalitesinde söz ve nişan yüzük modellerini 3 gün gibi kısa sürede müşterilerine ulaştırabiliyor.

Kalite, Uygun Fiyat ve Müşteri Memnuniyeti

Özellikle gümüş alyans çeşitlerinin zenginliği ve ucuz fiyatlar dikkat çekiyor. Kolay iade, ücretsiz yıllık bakım hizmeti ve ürünlere verilen garantide Sitille’nin tercih edilmesi için önemli sebepler arasında.

Çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden gümüş söz ve nişan yüzükleri son teknoloji ile sipariş üzerine üretiliyor. 2 gün süren üretim aşamasından sonra şık kutu ve torbasında kargo ile alıcılarına ulaştırılıyor.

Ömür boyu mutlu olmak isteyen iki insanı birbirine kenetleyen yuvarlak halkalar evliliğin en önemli simgesi. İlişkisini bir yere koymak isteyen çiftler parmaklarına taktıkları alyanslar ile birbirlerine güven veriyorlar.
Bu kadar hassas olan bir konuda bizde kendimizi müşterilerin yerine koyarak, empati yaparak hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple de onlardan daha çok önemsiyor ve onları dinliyoruz. En küçük bir memnuniyetsizlik bizi üzüyor. Bunun önüne geçmek için çok çalışıyoruz. Sürekli olarak ürün gamına yeni modeller ekleyerek onları şaşırtmak ve sonucunda da güzel bir başlangıç yapmalarını istiyoruz.

Büyük şehirler dışında çiftlerin şık ve alımlı ürünlere ulaşması oldukça zor. Türkiye’nin her yerine ulaştırmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin bize ulaşmaları için her kanalı kullanmaya ve neredeyse sabah 8:00 den gece 24:00 e kadar iletişim yollarını açık bulunduruyoruz.

Sitille, gelecek dönemde Gümüş Alyans kategorisinde model çeşitliliği ve uygun fiyatlar ile adından söz ettirecek gibi görünüyor.

İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

www.sitille.com
0212 367 92 81 / 0535 015 18 96
info@sitille.com
Eski Büyükdere Cad. İz Giz Plaza No: 9 Maslak Sarıyer / İstanbul

Yorum yazın