Haber Hobi Yaşam ve Kültür

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 5 iOS Uygulaması

Takip edenlerin bildiği üzere Apple belirli aralıklarla App Store’daki bazı ücretli uygulamaları, iOS kullanıcıları için sınırlı bir sürliğine ücretsiz indirilebilir hale getiriyor.

Kısa bir süreliğine ücretsiz indirebileceğiniz 5 iOS uygulamasını sizin için sıraladık.

Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken listedeki uygulamaların ücretsiz indirme süresinin dolup tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz iOS uygulamaları için acele etmeniz gerekebilir.

Help Me Jack : Save the Dogs

Mobil platformdaki en heyecanlı macera oyunlarından biri olan Help Me Jack : Save the Dogs, şimdi kısa süreliğine ücretsiz indirilmeye açık.

DataMan Next

DataMan Next, hücresel ve WiFi veri kullanımınızı izlemek için geliştirilmiş etkili bir uygulama. DataMan Next ile veri kullanımınızı kontrol altına alıp istem dışı kullanımların önüne geçebilirsiniz.

DriveBox HD

DriveBox, araç kullanıcıları için geliştirilmiş interaktif bir akıllı araç uygulaması. DriveBox uygulaması ile navigasyon ve harita gibi fonksiyonlara, tüm medya içeriğinize ve araç içi eğlenceye tek bir uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Plusgap

Öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor olan bir oyun olan Plusgap bağımlılık yaratabilir. 3D Touch özelliği ile oynanan nadir oyunlardan biri. 3D Touch’ı daha önce deneyimlemediyseniz Plusgap’i indirmenizi öneririz.

Pixagram

Pixagram, birçok farklı ayar ve filtre seçeneği sunan gelişmiş bir fotoğraf düzenleme uygulaması. iOS kullanıcılarına kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.

Piyasahabercisi

1 Yorum

  • Apple’ın ücretsiz yaptığı uygulamalar genelde vasatı aşamayan kıyıda köşede kalmış olanlar oluyor :/ iyi bi uygulama denk gelse indircez ama çok az

Yorum yazın