Bilim ve Teknoloji Dijital Pazarlama ve SEO

Seodrome – Dijital Hizmetler

Seodrome logo

İstanbul Mecidiyeköy’de konumlanan Seodrome, 2017 yılının Şubat ayında kurulmuştur. Dijital hizmetler sunan firma isminden de anlaşılacağı üzere ağırlıklı olarak SEO (Search Engine Optimization) hizmeti üzerine yoğunlaşmıştır. Seodrome’un sunduğu hizmetlere göz atalım:

  • Sosyal Medya Danışmanlığı: Sosyal medya görsellerinin hazırlanması, sosyal medya hesaplarının yönetimi, müşterilere cevap verilmesi vb. gibi birçok detay barındıran sosyal medya danışmanlığı hizmeti büyük önem taşımaktadır. Müşterilerine 5 farklı hizmet paketi seçeneği sunan Seodrome, böylece müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre tercih yapmalarına imkân tanımaktadır. Detaylı bilgiler için burayı ziyaret edebilirsiniz.
  • SEO Danışmanlığı: Bir web sitesinin arama motorlarındaki sıralamasına onlarca faktör etki etmektedir. Seodrome, profesyonel bir şekilde bu faktörleri dikkate alarak SEO hizmeti vermektedir. Ayrıca bu faktörler günden güne değişebilmektedir. Seodrome, SEO’ya etki eden faktörleri takip ederek sürekli olarak bu faktörleri güncel tutmaya çalışmaktadır. Piyasasına göre göreceli olarak daha uygun fiyatlar sunan Seodrome, 6 adet farklı SEO hizmet paketi sunmaktadır. İsterseniz sadece sitenizin mevcut durumunu analiz ettirebilirsiniz, isterseniz de aylık/yıllık paketlerden birini satın alın alabilirsiniz. SEO paketleri hakkında detaylı bilgi için burayı inceleyebilirsiniz.
  • Reklam Danışmanlığı: Online platformlarda reklam verme konusunda profesyonel destek almak çok önemlidir. Örneğin; Google Adwords hakkında yeterli tecrübesi olmayan iş sahipleri yüksek ücretler ödeyerek etkisiz reklamlar verebilmektedir. Bu durumda iş sahipleri firmaya pek de katkısı olmayan yüksek maliyetlerle baş başa kalmaktadır. Adwords, Facebook, Youtube, Instagram ve diğer platformlarda reklam desteği almak için Seodrome ile irtibata geçebilirsiniz. Seodrome’da sadece mevcut reklamlarınızı inceletebileceğiniz reklam danışmanlığı paketleri olduğu gibi, aylık/yıllık hizmet paketleri de bulunmaktadır. Reklam paketleri hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
  • E-Ticaret Danışmanlığı: E-Ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsanız daha önce birçok e-ticaret girişimcisine hizmet vermiş olan Seodrome’dan profesyonel danışmanlık ve destek alabilirsiniz. E-ticaret sitesinin satın alınmasından, panel yönetiminin tanıtılmasına kadar birçok konuda Seodrome size destek olacaktır. E-ticaret sitesi almak girişimcilere kolay gelmektedir. Ancak günümüzde önemli olan bir e-ticaret sitesi almak değildir; alınan sitenin bütün fonksiyonlarıyla etkin bir şekilde işletilmesi ve SEO açısından uygun bir hale getirilmesidir. Aldığı siteyi tam anlamda etkin kullanamayan yüzlerce belki binlerce e-ticaret girişimcisi bulunmaktadır. Bu durum mevcut e-ticaret sitelerinin SEO analiziyle kolaylıkla ortaya konmaktadır. Kısacası, e-ticaret sitenizi Seodrome aracılığıyla satın almanız, sitenin kurulumu ve kullanımı aşamasında size büyük bir katkı sağlayacaktır. E-ticaret paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.
  • 360° Ürün Tanıtımı: Günümüzde aynı sektörde birbirinin neredeyse aynısı yüzlerce e-ticaret sitesine rastlamak mümkündür. Uygun sektörlerde, rakiplere karşı önemli bir rekabet avantajı elde etmek isteyen firmaların 360° ürün tanıtımından faydalanmaları gerektiği ortadadır. Seodrome, en fazla 5 kilograma kadar olan ürünlerinizi 360° fotoğraflayıp e-ticaret sitenizde ürün açıklaması kısmına yerleştirebilmektedir. Örnekleri incelemek ya da teklif almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.
  • WordPress Site Kurulumu: İçerisinde e-ticaret barındırmayan, ticarî ya da kişisel web sitesi ya da blog kurulumu hizmetini Seodrome’dan alabilirsiniz. Beğendiğiniz temayı seçerek sitenizi kurdurabilirsiniz.
  • İçerik ve Metin Yazarlığı: Web sitelerinde orijinal içerikler ve metinler kullanmak önemlidir. Kopyalanan içerikler profesyonel açıdan ve SEO bakımından problem oluşturmaktadır. Blog yazıları yazdırmak veya orijinal metinlere sahip olmak için Seodrome ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Logo ve Kartvizit Tasarımı: İşiniz veya şahsi ihtiyaçlarınız için gereksinim duyduğunuz logo veya kartvizitleri Seodrome’a tasarlatabilirsiniz.

Seodrome Dijital Hizmetlere ulaşmak isterseniz iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

www.seodrome.com
0544 812 04 12
info@seodrome.com
Kervangeçmez Sok. No:10 D:13 İnci Apt. Mecidiyeköy, Şişli/İstanbul

2 Yorum

Yorum yazın