Haber Kadın Yaşam ve Kültür

Kadınların Yeni Buluşma Noktası

Hamile kadınlar başta olmak üzere bütün kadınların keyifle faydalanabileceği harika bir internet sitesi bilirdisi.com. Sitenin içinde kadınları ilgilendiren her konuda araştırmalar, makaleler, günlük yazılar bulunuyor. Yazılar hem bilgi verici hem de keyifli.

Site özellikle hafta hafta hamilelik gelişimini odak alıyor. Konular öncelikle hamile kadınların ihtiyaçları üzerine düzenlenmiş gibi. Sitenin oldukça geniş bir arşivi, ayrıca canlı bir forum sayfası da bulunuyor. Hamile kadınların, hamilelikle ilgili düşüncelerini, duygularını, soru ve sorunlarını birbirleriyle paylaşabilecekleri, birbirleri için çözüm ve cevaplar bulabilecekleri canlı bir paylaşım yaşamak, hafta hafta gebelik gelişiminizi paylaşmak ve diğer gebelerin deneyimine ortak olmak isterseniz bu site kesinlikle çok hoşunuza gidecektir.

Hamile Kadınların Aradığı Her Şey

Sitede hamilelik öncesi, gebelik belirtileri, gebeliğin gelişimi, doğum ve sonrası, anne ve çocuk hakkında hemen her şey bulunuyor. Hamile, hamile kalmak isteyen ya da gebelik yaşamış, yaşamamış, bu süreci paylaşmak ve ortak olmayan herkese uygun konu ve paylaşımlar var.

Hamilelik süreçlerini paylaşmak için siteye üye olunabiliyor ve sitenin paylaşım forum sayfasında hamilelik başta olmak üzere kadınlarla ilgili her konuda konuşup paylaşımda bulunabiliyorsunuz. Bu hassas dönemde hem dayanışma sağlamak hem de keyifli paylaşımlara ortak olmak için sitenin forumu oldukça güzel bir fikir. Üstelik sağlık üzerine birçok bilgi ve araştırma da yine sitede mevcut. Gebelik döneminde nelerin faydalı, nelerin zararlı olduğuna dair hem bilimsel yazı ve araştırmalar hem de birçok gebenin kendi deneyim ve paylaşımlarına bu site aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Gebelik Sonrası İçin de Konular Mevcut

Elbette site sadece hamilelik süreciyle sınırlı değil. Gebelik bittikten sonra annenin günlük hayata dönüşü, bebeğiyle ve hayatla olan ilişkisi konusunda güzel ve destek verici bir içeriğe sahip site. Güzellikten modaya, dekorasyondan diyete, gebelik sonrasındaki annenin son derece işine yarayacak birçok farklı konu da unutulmamış. Anne- baba olmak, çocuk sağlığı ve ebeveynleriyle ilişkisi, çocukların hoşuna gidecek iştah açıcı yemek tarifleri gibi bir kadının günlük hayatında lazım olabilecek her konuda site içeriği bulunmakta.

Yorum yazın