Haber

İTÜ Çekirdek Girişimcilik Seminerleri Devam Ediyor

İTÜ Çekirdek Seminer Serisi, İTÜ Çekirdek mezunu girişimciler ile devam ediyor. 2012 yılından bu yana farklı dönemlerde Çekirdek girişimcisi olmuş startuplar, girişimcilik deneyimlerini aktarmak için bir araya geliyor. Türkiye’de girişimciliğe ilgi duyan herkese zorlu süreçlerin, başarıların girişimci gözünden 7 hafta boyunca anlatıldığı seriye birbirinden başarılı girişimler konuk oluyor.

Girişimcilik Seminerleri dizisinde ürün geliştirmeden globale açılmaya kadar birçok konuya değiniliyor. Türkiye’de girişimcilere her alanda destek veren ve girişimciliğin nabzını tutmaya devam eden İTÜ Çekirdek, deneyimlerini girişimciliğe ilgi duyan herkesle paylaşmayı amaçlıyor.

Bu haftaki seminerin başlığı ise 6# Büyüme Süreçleri

7 Haziran saat 18.20‘de başlayacak seminerde, mimari maketlere alternatif olarak geliştirilen bir arttırılmış gerçeklik uygulaması olan Pandora; büyüme süreçlerini, karşılaştıkları zorlukları, ne gibi çözümler ürettiklerini anlatacak.

Seminer İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTU Çekirdek Açık Ofisi’nde 7 Haziran saat 18.20’de gerçekleşecek.

Kayıt için: http://www.itucekirdek.com/tr/etkinlik-takvimi

1 Yorum

  • Bir İTÜ mezunu olarak İTÜ Çekirdek’in çok yararlı işler yaptığını düşünüyorum. Geniş bir vizyonları var ve ğrencilik çağından itibaren insanlar bundan yararlanma imkanı buluyorlar. İleride daha da iyi olacaklarına inanıyorum.

Yorum yazın